ZDÍCÍ MALTY, LEPIDLA

Informace

Prohlédnuté produkty

weber.dur univerzální 1mm Zobrazit větší

weber.dur univerzální 1mm

Nový produkt

 Suchá směs pro vícevrtsvé jádrové omítky a pro zdění, pro ruční zpracování. Vnější i vnitřní použití.
Balení: 25 kg

Více informací

dostupnost do 48 hodin

88,00 Kč s DPH

Více informací

 Použití

Malta určená pro jádrové omítky a pro zdění, pro ruční zpracování, použitelná v interiéru a exteriéru. Vhodná jako podklad pro jemné a minerální omítky. Povrch lze zpracovat tak, že není nutné provádět následné štukování (garáže, dílny, podřadné prostory).

Složení/Technická data

Hmota na bázi anorganickýcj pojiv, křemenného písku, modifikujících přísad.

Reakce na oheň: A1. Absorpce vody: W1. Propustnost vodních par: 20. Přídržnost: 0,3 N/m 2. FP: B. Tepelná vodivost: 0,53 W/m.K. Trvanlivost 15 cyklů dle ČSN 72 2452, Zrnitost 1 mm
ve 25 kg. pap. obalech, 42 ks - 1050 kg/paleta

Aplikace

Do míchačky se nejdříve nadávkuje čistá voda cca 7 l na jeden pytel (40 kg) a za stálého míchání se vsypává suchá směs. Hmota se míchá cca 5 minut. Případné dodatečné přidání vody provádíme pomalu a opatrně tak, aby hmota na konci míchacího cyklu byla požadované konzistence.

Nahazování jádrové omítky se provádí nahozením zednockou lžící na připravený podklad. Zdivo nahodíme po celé ploše. Je nutné dbát na to, aby byly veškeré spáry ve zdivu dobře vyplněny a uzavřeny.

Tloušťka jedné vrstvy je od 10 do 15 mm. Při větších tloušťkách omítky doporučujeme aplikaci ve dvou vrstvách. Nanešení druhé vrstvy se provádí na čerstvou zavadlou první vrstvu. Nanesená omítka se zarovná do roviny strhávací latí. Nanášení zdící malty se provádí nanesením zednickou lžící na zdící prvek.

Všeobecné požadavky pro podklad

Podklad musí být vyzrálý, nosný, rovný, zbavený volných kousků, prachu, nečistot a dostatečně navlhčený. Před nanesením směsi doporučujeme na podklad (cihla, beton, tvárnice) provést postřik cementovou maltou, druhem weber.dur cementový, dle doporučení výrobce.

Podmínky pro zpracování

Teplota ovzduší při aplikaci musí být od +5 do +30°C, teplota podkladu nesmí klesnout pod +5°C. Čerstvě nanesené plochy nesmějí být vystaveny přímým negativním účinkům tepla, vlhka a průvanu.

Barevné odstíny

Vyrábí se v přírodní šedé barvě.

Spotřeba

suchá směs (tl. 1 cm) cca 15 kg/m2

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

weber.dur univerzální 1mm

weber.dur univerzální 1mm

 Suchá směs pro vícevrtsvé jádrové omítky a pro zdění, pro ruční zpracování. Vnější i vnitřní použití.
Balení: 25 kg