SANAČNÍ OMÍTKOVÉ SYSTÉMY

Informace

Prohlédnuté produkty

weber.san super Zobrazit větší

weber.san super

Nový produkt

SANAČNÍ OMÍTKA pro odstranění vlhkosti ze zdiva ( všechny stupně vlhkosti ) v sanačním systému weber.san super. Odpuzuje vodu,propouští páru,pro vnitřní i vnější použití,ruční zpracování.
Balení: 20 kg

Více informací

dostupnost do 48 hodin

290,00 Kč s DPH

Více informací

 Definice výrobku

Suchá omítka směs určená na sanace vlhkého zdiva zatíženého solnými výkvěty, pro ruční zpracování.

Použití

Jako sanační omítka systému sanačních omítek weber.san super na vlhké a zasolené zdivo z různých stavebních materiálů pro vnitřní i vnější použití.

Aplikace

Do míchačky nalijeme cca 3/4 potřebného množství záměsové vody, poté směs omítky a po krátkém míchání zbývající množství vody. Míchat do homogenní konzistence po dobu 8 až 10 minut. Celkové potřebné množství vody je cca 5,2 l vody na pytel 25 kg. Omítku je možno míchat unimixerem pomalými otáčkami cca 3 min.

Weber.san super se nahazuje na předem nahozenou první vrstvu v tloušťce 5 – 10 milimetrů vytvořenou z omítky weber.san super. Po nahození této vrstvy počkáme na její zavadnutí 2 – 24 hod. dle teploty a savosti. Při vysoké míře zasolení doporučujeme dodržet techn. přestávku 24 hod.

Minimální tloušťka následné vrstvy po postřiku musí být 10 – 15 mm tak, aby celková tloušťka dosahovala všude minimálně 20 mm. Optimální vrstva je 30 mm. Vrstvy nad 30 mm je nutné provátět tzv. vrstvením. Omítku nestlačovat!

Povrch druhé vrstvy omítky můžeme strhnout latí a upravit velkým pryžovým hladítkem. Sanační omítka se ukončí cca 20 mm nad terénem v celé tloušťce. Poznámka: Jednotlivé vrstvy je nutno aplikovat na sebe po zavadnutí předchozí vrstvy. Mezi vrstvami nesmí být delší přestávka než 24 hodin.

K docílení zvlášťe hladkého nátěrového podkladu se nanese 5 dní po dokončení druhé vrstvy, 3 – 4 mm silná vrstva jemné omítky weber.san 600.

Nemá-li být účinek sanační omítky negativně ovlivňován, smějí být na venkovní plochy k vytváření struktury a barevného provedení použity pouze minerální silikátová nebo silikonová omítka 1 – 1,5 mm bez penetrace, minerální silikátové, silikonové nátěry nebo

nátěr redis F. V interiéru použijeme kerasil bez penetrace. Před nanášením musí být sanační omítka dobře zatvrdlá a celkově vyschlá (cca po 3 týdnech).

Všeobecné požadavky pro podklad

Původní vlhká omítka se odstraní s přesahem minimálně 1 metr nad viditelnou hranicí vlhkosti. Spáry ve zdvihu se vyškrábou do hloubky 2 cm, rozpadlé zdivo se odstraní. Okopaný materiál odstranit z pracovní zóny. Vzniklé velké nerovnosti nebo otvory vyčistit, vyspároavt touto maltou nebo vyzdít. Nakonec je nutné celou plochu, která má být opatřena sanační omítkou, mechanicky očistit (např. ocelovým kartáčem). Očištěná plocha se navlhčí, počká se až zmizí vodní film.

Nářadí

Míchačka, zednická lžíce, vrtačka s nástavcem, omítkářská lať, vodováha, pryžové velké hladítko, kolečko, kladívko, provázek, vědro, ocelové skoby.

Spotřeba

20 kg/1 m2/2 cm vrstva

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

weber.san super

weber.san super

SANAČNÍ OMÍTKA pro odstranění vlhkosti ze zdiva ( všechny stupně vlhkosti ) v sanačním systému weber.san super. Odpuzuje vodu,propouští páru,pro vnitřní i vnější použití,ruční zpracování.
Balení: 20 kg