Sádrové omítky + penetrace

Informace

Prohlédnuté produkty

weber.mur 659 Zobrazit větší

weber.mur 659

Nový produkt

TENKOVRSTVÁ VYHLAZOVACÍ sádrová omítka s gletovaným povrchem. Vnitřní použití, ruční zpracování, na omítky i beton, vrstva 0 - 10 mm.
Balení: 25 kg

Více informací

dostupnost do 48 hodin

365,00 Kč s DPH

Více informací

 Použití

Suchá omítková směs pro vnitřní prostory, na sádrové bázi. Ruční zpracování. Použití jako tenkovrstvá vyhlazovací omítka stěn a stropů. Vhodná na omítky i beton.

Složení/Technická data

Sádra, vápno, přísady pro lepší zpracování a přilnavost.

technická data
Reakce na oheň A1
Faktor difuzního odporu 10
Přídržnost: min. 0,12 MPa
Součinitel tepelné vodivosti: 1,05 W/mK
Pevnost v tahu za ohybu min. 1,00 MPa
Pevnost v tlaku min. 2,50 MPa
Ve 25 kg papírových obalech, 40 ks – 1000 kg/paleta

Aplikace

Míchání - Omítka se pomalu a postupně vsype do vody a necháme ji do sebe absorbovat (1,5 kg suché omítky/1 l vody). Po cca 5 minutách odležení se rozmíchá do hladka ručně nebo el. míchadlem tak, aby namíchaná směs již neobsahovala žádné suché, nerozmíchané, části.

Omítka se nanáší ručně, pomocí zednické lžíce a nerezového hladítka. Omítka weber.mur 659 se aplikuje na dostatečně navlhčenýnebo napenetrovaný podklad v tloušťce 0 – 10 mm. Nanesená omítka se zarovná a vyhladí do hladka, do konečného vzhledu pod malbu nerezovým hladítkem. Povrch je třeba zpracovat do 80 – 100 minut od nanesení. Stavba musí být uzavřena – okna, dveře.

Nadbytečnýmateriál, stažený při konečné úpravě omítky se již nesmí používat pro další aplikaci – v opačném případě hrozí praskliny.

Všeobecné požadavky pro podklad

Podklad musí být nosný, pevný, suchý, vyzrálý, zbavenýprachu a nečistot, dostatečně navlhčený. Podklady doporučujeme před aplikací sádrové stěrky weber.mur 659 penetrovat (Kombi–Kontakt na hladké podklady jako monolitický beton, Kombi-Grund na silně savé podklady jako jádrové omítky). Vhodné podklady jsou – vápeno-sádrové omítky, monolitickýbeton, jádrové vpc omítky.

Podmínky pro zpracování

Teplota podkladu a okolního vzduchu nemá klesnout pod +5 °C. Při aplikaci omítky je třeba se vyvarovat průvanu i vysokým teplotám nad +26 ˚C. Stavba musí být uzavřena – okna, dveře.

Barevné odstíny

Vyrábí se v přírodní bílé barvě.

Spotřeba

0,9 kg/1mm/m2

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

weber.mur 659

weber.mur 659

TENKOVRSTVÁ VYHLAZOVACÍ sádrová omítka s gletovaným povrchem. Vnitřní použití, ruční zpracování, na omítky i beton, vrstva 0 - 10 mm.
Balení: 25 kg