Lepicí tmely

Informace

Prohlédnuté produkty

weber.for fix Zobrazit větší

weber.for fix

Nový produkt

MRAZUVZDORNÝ, VYSOCE PŘILNAVÝ lepící tmel na lepení obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Vhodné pro podlahové vytápění, vhodné pro slinuté dlaždice.
Balení: 25 kg

 

Více informací

dostupnost do 48 hodin

290,00 Kč s DPH

Více informací

 Použití

pro minerální podklady jako vápenocementové omítky a beton
pro lepení dlažby na podklady se zabudovaným topením
na lodžie, balkony
podlahy ve vlhkých provozech
k lepení keramických, slinutých, kameninových obkladů, obkladů z umělých kamenů, skleněných tvárnic
nedoporučuje se na dřevo, štuky, kovy a barevné nátěry
vhodný pro podlahové vytápění

Aplikace

Lepidlo se připraví postupným vmícháním 1 pytle (25 kg) do 6 l čisté vody pomocí míchadla (nástavec ruční vrtačky). Doba míchání je 2 minuty. Nechat 5 minut odležet a poté ještě jednou krátce promíchat.

Lepidlo aplikujeme na podklad za použití nerezového hladítka o velikosti zubu 6× 6mm, 8× 8mm, nebo 10× 10mm dle velikosti dlaždic.

Doporučujeme lepit způsobem oboustranného lepení – tzn.: Na dlaždici se nanese vrstva lepidla 1–2 mm silná.

Po osazení dlaždice do lepidla poklepem plastovou paličkou stabilizujeme dlažbu a vytlačíme vzduch. Spárovací maltu aplikujeme po 24 hod.

Všeobecné požadavky pro podklad

Suchý, pevný beze změn, nosný, zbavený všech volně oddělitelných částic (jako je prach), oleje, mastnoty apod. Doporučujeme podklad upravit penetračním nátěrem.

Na penetraci podkladů před aplikací lepidla používáme ředěný roztok weber.podkladu A s vodou v poměru 1:5–1:8, dle savosti podkladu. Při lepení na pórobeton použít na penetraci weber.podklad haft. Na nesavé a problematické povrchy (mírně znečištěné povrchy od barev, nebo zbytků lepidel) doporučujeme použít penetraci weber.podklad haft neředěný.

Podmínky pro zpracování

Práce spojené s aplikací je možno provádět v teplotním rozmezí od +5°C do 25°C (vzduch i konstrukce), při zpracování je třeba se vyhnout přímým negativním účinkům tepla, vlhka, průvanu.

Barevné odstíny

Vyrábí se v přírodní šedé barvě.

Spotřeba

4 kg/m2
25 kg pap. obalech, 42 ks - 1050 kg/paleta

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

weber.for fix

weber.for fix

MRAZUVZDORNÝ, VYSOCE PŘILNAVÝ lepící tmel na lepení obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Vhodné pro podlahové vytápění, vhodné pro slinuté dlaždice.
Balení: 25 kg