JÁDROVÉ OMÍTKY

Informace

Prohlédnuté produkty

weber.dur 130 Zobrazit větší

weber.dur 130

Nový produkt

LEHČENÁ, PRUŽNÁ suchá omítková směs pro strojní zpracování na cihly, beton, porobeton a zejména na cihelné tepelně izolační bloky, pro exteriér i interiér.
Balení: 30 kg

Více informací

dostupnost do 48 hodin

208,00 Kč s DPH

Více informací

 Definice výrobku

Lehčená, suchá omítková směs pro strojní zpracování na cihly, beton, porobeton a zejména na cihelné tepelně izolační bloky pro exteriér i interiér.

Složení/Technická data

hmota na bázi anorganických pojiv, křemenného písku, modifikujcích přísad, polyesterových vloček. Reakce na oheň: A1. Absorpce vody: W 0. Propustnost vodních par: ľ = 10. Pružnost: 0,2N/mm2. FP: A. Tepelná vodivost: 0,39 W/m.K. Trvanlivost: 15 cyklů dle ČNS 72 2452.
Ve 30kg pap. obalech s úpravou proti vlhkosti, 40ks - 1200 kg/paleta

Zrnitost

do 2 mm

Použití

Weber.dur 130 - podkladní omítka pro všechny minerální podklady

Aplikace

Weber.dur 130 s aplikuje na podklad v tloušťce 10-25 mm, lokálněi více. Při silně savých či velmi rozdílně savých podkladech, se doporučuje aplikace ve dvou vrstvách. První vrstva má být o celkové tloušťce 2/3 celkové omítky. Čerstvě aplikovaná malta se staahuje tak, abyv ní nebylyvzduchové póry - nejlépe zubovou latí. Povrch se dle druhu finální omítky vodorovně zdrsní, nebo zvrásní (škrábané silnostěné omítky) nebo vyhladí (tenkovrstvé omítky). Tam, kde se očekává dilatační pohyb, omítku prořízněte. Čerstvě aplikovaná omítka se musí chránit před prudkým odvodem vlhkosti, aby dobře vypadala.

Všeobecné požadavky pro podklad

Podklad musí být vyzrálý, nosný, rovný, zbavený volných kousků, prachu, nečistot a dostatečně navlhčený. Před nanesením směsi doporučujeme na podklad (z monolitického betonu) provést postřik cementovou maltou, druhem weber.dur cementový, dle doporučení výrobce.

Podmínky pro zpracování

teplota ovzduší při aplikaci musí být od + 5°C do + 30°C, teplota podkladu nesmí klesnout pod + 5°C. čerstvě navrstvené plochy nesmějí být vystaveny přímým negativním účinkům tepla, vlhka a průvanu.

Barevné odstíny

Vyrábí se v šedé barvě.

Spotřeba

suchá směs (tl. 10 mm) cca 10 kg/m2

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

weber.dur 130

weber.dur 130

LEHČENÁ, PRUŽNÁ suchá omítková směs pro strojní zpracování na cihly, beton, porobeton a zejména na cihelné tepelně izolační bloky, pro exteriér i interiér.
Balení: 30 kg