Betonové potěry

Informace

Prohlédnuté produkty

weber.bat potěr 20 MPa Zobrazit větší

weber.bat potěr 20 MPa

Nový produkt

 CEMENTOVÁ PODLAHOVÁ HMOTA jednosložková pro ruční zpracování. Pro vytváření podkladních vrstev pod konečnou povrchovou úpravu podlach, vyrovnávací vrstva.
Balení: 25 kg

Více informací

dostupnost do 48 hodin

78,00 Kč s DPH

Více informací

 Použití

Podlahová hmota je určena pro provádění vnitřních připojených pochůzných potěrů. Tvoří podkladní vrstvu pro konečnou povrchovou úpravu podlah a slouží jako vyrovnávací vrstva v suchém i vlhkém neagresivním prostředí.

Složení/Technická data

Hmota na bázi anorganických pojiv a křemenného písku.

Reakce na oheň: A1 fl. Uvolňování nebezpečných látek: CT. Propustnost vody: NPD. Propustnost vodní páry: NPD. Pevnost v tlaku: C20, C30. Pevnost v tahu za ohybu: F4 (20 MPa), F5 (30 MPa). Odolnost proti obrusu: NPD. Zvuková izolace: NPD. Zvuková pohltivost: NPD. Tepelný odpor: NPD. Odolnost proti chemickému vlivu: NPD. Zpracování čerstvé směsi po rozmíchání s vodou do 2 hodin.
Zrnitost: 4 mm
Ve 25 kg pap. obalech, 42 ks - 1050 kg/paleta

Aplikace

Do míchačky se nejdříve nadávkuje čistá voda a za stálého míchání se vsypává suchá směs. Hmota se míchá cca 5 minut. Případné dodatečné přidání vody provádíme pomalu a opatrně tak, aby hmota na konci míchacího cyklu byla požadované konzistence. Dávkování vody na 1 pytel (40 kg) cca 5,5 l (20 MPa, 30 MPa). Aplikační tloušťka vrstvy je 10 - 40 mm.

Hmota se nanáší na připravený podklad (příp. do srovnávacích lišt).

Povrch se zarovná do roviny stahovací latí nebo vibrační lištou s následným zahlazením povrchu hladítkem. Podle prostředí, kde byla směs aplikována, se provádí její ošetřování (kropení vodou). Podlaha je pochůzná po 2 dnech.

Všeobecné požadavky pro podklad

Podklad (beton) musí být zbavený prachu, nečistot, mastnoty a nesmí být zmrzlý. Před nansením směsi doporučujeme podklad zdrsnit a důkladně navlhčit. Při nedostatečném navlhčení se může betonový potěr v důsledku rychlého odsátí vody odtrhnout od podkladu. Pro zvýšení přídržnosti k podkladu je vhodné aplikovat penetrační nátěr. Podkladní nátěr: Na penetraci podkladu před aplikací směsi používáme ředěný roztok nebarvené disperze s vodou v poměru 1:5 - 1:8, dle savosti podkladu. V případě vyšší savosti je doporučeno provést ještě jednu penetraci.

Podmínky pro zpracování

Teplota ovzduší při aplikaci musí být od +5 do +30°C, teplota podkladu nesmí klesnout pod +5°C. Čerstvě nanesené plochy nesmějí být vystaveny přímým negativním účinkům tepla, vlhka a průvanu.

Barevné odstíny

Vyrábí se v přírodní šedé barvě.

Spotřeba

suchá směs tl. 10 mm cca 22 kg/m2.

 

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

weber.bat potěr 20 MPa

weber.bat potěr 20 MPa

 CEMENTOVÁ PODLAHOVÁ HMOTA jednosložková pro ruční zpracování. Pro vytváření podkladních vrstev pod konečnou povrchovou úpravu podlach, vyrovnávací vrstva.
Balení: 25 kg